0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Czech Republic Pro League
Vlastimil Pecka
۳
۱
Frantisek Briza
Finished
۰۱:۰۰
Adolf Huttl
۲
۳
Lukas Krupnik Jnr
Finished
۰۱:۰۰
Kamil Novak
۲
۳
Frantisek Briza
Finished
۰۰:۰۰
Lubos Krticka
۲
۳
Kamil Novak
Finished
۰۰:۳۰
Ondrej Baly
۳
۲
Yurii Holovatiuk
Finished
۰۰:۳۰
Dmitro Parhomenko
۲
۳
Petr Picek
Finished
۰۱:۰۰
Lubor Sulava
۳
۱
Pavel Stuchlik
Finished
۰۱:۳۰
Petr Svoboda
۱
۳
Tomas Pelikan
Finished
۰۰:۰۰
Tomas Pelikan
۳
۱
Miroslav Dvorak
Finished
۰۱:۰۰
Marek Placek
۳
۱
Pavel Kulhanek
Finished
۰۱:۳۰
Jiri Hyrsl
۲
۳
Radek Bartunek
Finished
۰۲:۰۰
Milan Vrabec
۳
۰
Lubor Sulava
Finished
۰۴:۳۰
Jan Pleskot
۳
۲
Milan Vrabec
Finished
۰۲:۰۰
Lubor Sulava
۱
۳
Jan Pleskot
Finished
۰۳:۰۰
Mihail Trinta
۳
۱
Radek Bartunek
Finished
۰۳:۳۰
Havel Ladislav
۳
۲
Milan Vrabec
Finished
۰۳:۳۰
Petr Jochym
۱
۳
Lukas Krupnik Jnr
Finished
۰۰:۰۰
Ondrej Baly
۰
۳
Yurii Holovatiuk
Finished
۰۰:۰۰
Petr Svoboda
۳
۰
Radim Jaros
Finished
۰۰:۳۰
Pavel Kulhanek
۰
۳
Jiri Hyrsl
Finished
۰۴:۰۰
Jan Pleskot
۰
۳
Havel Ladislav
Finished
۰۵:۰۰
Jiri Hyrsl
۲
۱
Mihail Trinta
Finished
۰۵:۰۰
Pavel Stuchlik
۱
۳
Havel Ladislav
Finished
۰۲:۳۰
Pavel Kulhanek
۳
۱
Mihail Trinta
Finished
۰۲:۳۰
Marek Placek
۳
۱
Jiri Hyrsl
Finished
۰۳:۰۰
Pavel Stuchlik
۳
۲
Jan Pleskot
Finished
۰۴:۰۰
Radek Bartunek
۰
۳
Marek Placek
Finished
۰۴:۳۰
  Russia Liga Pro
Vasilii Obukhov
۲
۳
Oleg Kutuzov
Finished
۰۰:۳۵
Evgeny Anisimov
۳
۱
Roman Zelenskii
Finished
۰۰:۵۰
Dmitry Bakalin
۳
۲
Andrei Matonin
Finished
۰۰:۲۰
Sergey Muslikov
۳
۲
Dmitriy Kugurushev
Finished
۰۰:۳۵
Sergey Lanovenko
۳
۱
Dmitry Bakalin
Finished
۰۱:۲۰
Andrei Matonin
۳
۱
Sergey Lanovenko
Finished
۰۲:۵۰
Maksim Mameka
۲
۳
Vasilii Obukhov
Finished
۰۱:۳۵
Roman Zelenskii
۲
۳
Andrei Matonin
Finished
۰۱:۵۰
Ivan Pandur
۱
۳
Oleg Kutuzov
Finished
۰۲:۰۵
Vladimir Selkin
۳
۰
Sergey Muslikov
Finished
۰۲:۳۵
Sergey Muslikov
۲
۳
Robert Agababyan
Finished
۰۳:۳۵
Vladimir Selkin
۳
۰
Robert Agababyan
Finished
۰۱:۰۵
Oleg Kutuzov
۰
۳
Maksim Mameka
Finished
۰۳:۰۵
Dmitry Bakalin
۲
۰
Roman Zelenskii
inprogress
۰۳:۲۰
Vasilii Obukhov
۳
۲
Ivan Pandur
Finished
۰۳:۳۵
Alexey Akkuratov
۰
۳
Vladimir Selkin
Finished
۰۰:۰۵
Robert Agababyan
۲
۳
Dmitriy Kugurushev
Finished
۰۲:۰۵
Evgeny Anisimov
۳
۱
Dmitry Bakalin
Finished
۰۲:۲۰
Dmitriy Kugurushev
۳
۱
Vladimir Selkin
Finished
۰۴:۰۵
Roman Zelenskii
۱
۳
Sergey Lanovenko
Finished
۰۴:۲۰
Ivan Pandur
۲
۲
Maksim Mameka
inprogress
۰۴:۳۵
  Europe TT Elite Series
Mateusz Trela
۱
۳
Iwasyszyn Wojciech
Finished
۰۳:۰۵
Adrian Eliasz
۳
۲
Dawid Poloszczanski
Finished
۰۰:۲۵
Fomin Yurij
۲
۳
Tomasz Lojtek
Finished
۰۲:۱۵
Kacper Glazowski
۳
۲
Krzysztof Niemiec
Finished
۰۱:۰۰
Tomasz Lojtek
۳
۲
Mateusz Trela
Finished
۰۱:۰۵
Maciej Domin
۳
۱
Karol Wisniewski
Finished
۰۱:۲۵
Fomin Yurij
۱
۳
Gala Bartlomiej
Finished
۰۰:۴۰
Adrian Eliasz
۱
۳
Sebastian Baran
Finished
۰۱:۴۰
Kacper Glazowski
۱
۳
Maciej Domin
Finished
۰۲:۳۵
Iwasyszyn Wojciech
۳
۰
Gala Bartlomiej
Finished
۰۱:۲۵
Bartosz Kwodawski
۱
۳
Marcin Marchlewski
Finished
۰۲:۰۵
Dawid Gala
۲
۳
Gala Bartlomiej
Finished
۰۲:۴۰
Wisniewski Bartlomiej
۳
۲
Tomasz Lojtek
Finished
۰۳:۳۰
Krzysztof Niemiec
۳
۱
Maciej Domin
Finished
۰۰:۱۰
Piotr Chlodnicki
۰
۳
Krzysztof Marcinowski
Finished
۰۰:۳۵
Marcin Marchlewski
۳
۰
Rudomina Kamil
Finished
۰۱:۱۵
Dawid Gala
۰
۳
Mateusz Trela
Finished
۰۱:۵۰
Iwasyszyn Wojciech
۳
۱
Dawid Gala
Finished
۰۰:۱۵
Piotr Chlodnicki
۱
۳
Krzysztof Niemiec
Finished
۰۱:۵۰
Krzysztof Marcinowski
۰
۳
Karol Wisniewski
Finished
۰۲:۱۰
Dawid Gala
۰
۳
Mateusz Trela
Finished
۰۳:۵۵
Tomasz Lojtek
۳
۱
Gala Bartlomiej
Finished
۰۴:۲۰
Wisniewski Bartlomiej
۲
۳
Iwasyszyn Wojciech
Finished
۰۴:۴۵
Mateusz Trela
۲
۰
Gala Bartlomiej
inprogress
۰۵:۰۵
  World TT-CUP
Leszek Maduzia
۱
۳
Wenda Krzysztof
Finished
۰۰:۰۰
Vojtech Sanc
۳
۱
Vojtech Waldhauser
Finished
۰۰:۲۰
Jan Hendrych
۰
۳
Marat Filip
Finished
۰۰:۲۵
Kos Pawel
-
-
Gracjan Rokita
Finished
۰۰:۳۰
Zdenek Macek
۱
۳
Vojtech Waldhauser
Finished
۰۰:۵۰
Pasek Dominik
۳
۱
Brozek Michal
Finished
۰۰:۵۵
Gracjan Rokita
۳
۰
Mateusz Sikon
Finished
۰۱:۰۰
Vojtech Sanc
۱
۳
Jean-Baptiste Cousin
Finished
۰۱:۲۰
Leszek Maduzia
۱
۳
Karol Guzy
Finished
۰۱:۳۰
Marat Filip
۳
۱
Jan Hendrych
Finished
۰۱:۳۰
Pasek Dominik
۳
۱
Brozek Michal
Finished
۰۲:۰۰
Marek Pyzik
۳
۱
Jerzy Kuzmicz
Finished
۰۲:۳۰
Cezary Krawczyk
۲
۳
Zoladek Dariusz
Finished
۰۳:۰۰
Adrian Cich
۳
۰
Jerzy Kuzmicz
Finished
۰۳:۳۰
Marek Pyzik
۱
۳
Cezary Krawczyk
Finished
۰۴:۰۰
Cezary Krawczyk
۲
۱
Jerzy Kuzmicz
inprogress
۰۵:۰۰
  Czech Republic TT Star Series
Andrea Puppo
۱
۳
Maciej Kolodziejczyk
Finished
۰۰:۱۵
David Reitspies
۳
۰
Amirreza Abbasi
Finished
۰۰:۳۵
Viktor Yefimov
۳
۰
Jakub Seibert
Finished
۰۰:۵۵
  Nigeria WTT Contender Lagos Women
Yubin Shin
-
-
Sutirtha Makherjee
بازی شروع نشده است
۱۲:۳۰
Sreeja Akula
-
-
Yashaswini Ghorpade
بازی شروع نشده است
۱۲:۳۰
Jieni Shao
-
-
Yijie Ding
بازی شروع نشده است
۱۳:۱۰
Ayhika Mukherjee
-
-
Farida Badawy
بازی شروع نشده است
۱۳:۱۰
  Nigeria WTT Contender Lagos
Dimitrij Ovtcharov
-
-
Xiankun Ning
بازی شروع نشده است
۱۳:۰۵
Manav Vikash Thakkar
-
-
Jonghoon Lim
بازی شروع نشده است
۱۳:۰۵
Sharath Kamal Achanta
-
-
Thibault Poret
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Ricardo Walther
-
-
Steffen Mengel
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
  Nigeria WTT Contender Lagos Women, Doubles
Mukherjee A./ Mukherjee S.
-
-
Akula S./Kamath A. G.
بازی شروع نشده است
۱۴:۵۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید