0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Italy Serie A
Bologna F.C.
-
-
Juventus FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Salernitana
۱
۲
Hellas Verona
Finished
۲۰:۰۰
  United Arab Emirates UAE Pro League
Al Wahda Abu Dhabi
۰
۱
Al Ain
inprogress
۲۰:۳۰
Al Bataeh
۰
۱
Hatta Dubai
inprogress
۲۰:۳۰
Al Jazira
۲
۰
Emirates Club Ras Al Khaimah
Finished
۱۷:۴۰
Al Khaleej Khor Fakkan
۱
۳
Al Sharjah SCC
Finished
۱۷:۴۰
  Spain LaLiga 2
RCD Espanyol
-
-
Real Oviedo
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Villarreal CF B
-
-
Albacete Balompie
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Uzbekistan Super League
Surkhon Termez
۰
۱
Nasaf Qarshi
Finished
۱۷:۳۰
PFK Dinamo Samarkand
۱
۱
Pakhtakor Tashkent
Finished
۱۷:۳۰
  Russia Premier League
Nizhny Novgorod
۱
۴
CSKA Moscow
inprogress
۲۰:۳۰
  Belgium First Division A - Championship Group
Racing Genk
۱
۰
Royal Antwerp FC
inprogress
۲۰:۰۰
  Argentina Liga Profesional
Central Cordoba De Santiago
۲
۴
Boca Juniors
Finished
۰۲:۳۰
Banfield
۱
۱
Atletico Huracan
Finished
۰۰:۱۵
Talleres de Cordoba
۲
۰
Atletico Tucuman
Finished
۰۰:۱۵
  Italy Serie B
Palermo
-
-
SSC Venezia
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Peru Liga 1 - Apertura
Alianza Lima
۳
۲
Deportivo Garcilaso
Finished
۰۴:۳۰
Carlos A. Mannucci
۰
۰
Universidad Cesar Vallejo
Finished
۰۲:۳۰
Utc de Cajamarca
-
-
Sport Boys
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Los Chankas CYC
۲
۰
Alianza Atletico
Finished
۰۰:۰۰
  Colombia Primera A
Club Deportivo Los Millonarios
۰
۱
Atletico Bucaramanga
Finished
۰۴:۳۰
CD Junior de Barranquilla
۲
۳
Deportivo Pereira
Finished
۰۲:۰۰
  Ecuador Serie A
Cumbaya FC
۰
۱
Barcelona SC Guayaquil
Finished
۰۲:۳۰
Aucas
۲
۲
Universidad Catolica Quito
Finished
۰۰:۰۰
  Switzerland Challenge League
FC Sion Sitten
۳
۰
FC Schaffhausen
Finished
۱۵:۴۵
FC Baden
۲
۲
Neuchatel Xamax FC
Finished
۱۵:۴۵
FC Wil 1900
۰
۳
FC Thun
Finished
۱۵:۴۵
FC Vaduz
۲
۲
AC Bellinzona
Finished
۱۵:۴۵
Stade Nyonnais
۴
۳
FC Aarau
Finished
۱۵:۴۵
  Germany Bundesliga Women
TSG 1899 Hoffenheim (W)
۱
۴
FC Bayern Munchen (W)
Finished
۱۷:۰۰
SC Freiburg (W)
۲
۱
RB Leipzig (W)
Finished
۱۷:۰۰
1. FC Nurnberg (W)
۲
۱
MSV Duisburg (W)
Finished
۱۷:۰۰
FC Koln (W)
۰
۱
Eintracht Frankfurt (W)
Finished
۱۷:۰۰
Bayer Leverkusen (W)
۲
۳
Werder Bremen (W)
Finished
۱۷:۰۰
VfL Wolfsburg (W)
۶
۰
SG Essen (W)
Finished
۱۷:۰۰
  Norway Eliteserien
Kristiansund BK
۲
۲
SK Brann Bergen
Finished
۱۸:۳۰
Tromso IL
۲
۲
Rosenborg BK
inprogress
۲۰:۴۵
Ham-Kam
۱
۰
FK Bodo Glimt
Finished
۱۸:۳۰
Lillestrom SK
۰
۳
Fredrikstad FK
Finished
۱۸:۳۰
Stromsgodset IF
۲
۰
FK Haugesund
Finished
۱۸:۳۰
KFUM Oslo
۰
۰
Odds Ballklubb
Finished
۱۸:۳۰
Sandefjord
۰
۳
Viking Stavanger
Finished
۱۸:۳۰
Molde FK
۲
۴
Sarpsborg 08
Finished
۱۸:۳۰
  Sweden Allsvenskan
BK Hacken
۰
۲
Malmo FF
inprogress
۲۰:۴۰
IK Sirius FK
۰
۰
Vasteras SK FK
inprogress
۲۰:۳۰
Djurgardens IF
۲
۰
Halmstads BK
inprogress
۲۰:۳۰
  Vietnam V-League 2
Dong Thap
۲
۰
Ba Ria Vung Tau FC
Finished
۱۲:۳۰
  United States USL League Two
Weston FC
۰
۰
Swan City
Finished
۰۲:۰۰
Long Island Rough Riders
۲
۱
New Jersey Copa
Finished
۰۱:۳۰
Davis Legacy
۳
۱
Marin FC Legends
Finished
۰۵:۳۰
Miami AC
۲
۱
Sarasota Paradise
Finished
۰۱:۳۰
Lane United FC
۳
۱
Midlakes United
Finished
۰۰:۳۰
West Seattle Junction
۲
۲
Capital FC
Finished
۰۰:۳۰
Boston City
۰
۳
Vermont Green
Finished
۰۲:۳۰
  Malaysia MFL Cup U23
Terengganu II U23
۰
۰
Negeri Sembilan U23
Finished
۱۲:۴۵
Polis Di-Raja Malaysia U23 (PDRM)
۲
۱
Penang U23
Finished
۱۳:۰۰
Johor Darul Takzim II U23
۳
۰
Sabah FA U23
Finished
۱۵:۴۵
  Mexico LIGA MX
Cruz Azul
۱
۲
CF Rayados de Monterrey
Finished
۰۳:۳۰
  Denmark Superliga
FC Nordsjaelland
۳
۳
FC Midtjylland
Finished
۱۹:۳۰
Silkeborg IF
۰
۲
Brondby I.F.
Finished
۱۷:۳۰
Vejle Boldklub
۲
۰
Hvidovre IF
Finished
۱۵:۳۰
Lyngby BK
۳
۱
Viborg FF
Finished
۱۵:۳۰
  Bolivia Liga de Futbol Profesional Boliviano
Jorge Wilstermann
۰
۰
The Strongest La Paz
Finished
۰۳:۰۰
Bolivar
۴
۱
Real Tomayapo
Finished
۰۱:۰۰
  Ireland Premier Division
Shamrock Rovers FC
-
-
Derry City
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
St Patrick's Athletic
-
-
Shelbourne FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
  Switzerland Super League
FC Zurich
۲
۱
FC Lugano
Finished
۱۹:۳۰
FC Winterthur
۱
۳
FC St. Gallen
Finished
۱۹:۳۰
Servette Geneve FC
۰
۱
BSC Young Boys Bern
Finished
۱۹:۳۰
  Poland Ekstraklasa
Zaglebie Lubin SSA
۲
۰
LKS Lodz
inprogress
۲۰:۳۰
  Honduras Liga Nacional
CD Olimpia Tegucigalpa
۳
۱
CD Marathon
Finished
۰۳:۳۰
  Tanzania Premier League
Mtibwa Sugar
۰
۰
Namungo FC
Finished
۱۴:۳۰
Tanzania Prisons
۱
۲
Mashujaa FC
Finished
۱۶:۳۰
  Uruguay Primera Division
Montevideo Wanderers
۱
۰
Cerro Largo FC
Finished
۰۰:۰۰
Liverpool FC Montevideo
۰
۰
Miramar Misiones
inprogress
۲۱:۳۰
  Argentina Primera A Women
River Plate (W)
۰
۰
Huracan (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Ferro Carril Oeste (W)
۰
۰
Racing Club (W)
inprogress
۲۰:۳۰
  Faroe Islands Premier League
Víkingur Gota
۲
۰
NSI Runavík
Finished
۱۹:۳۰
07 Vestur Sorvagur
۲
۰
EB Streymur
Finished
۱۷:۳۰
IF Fuglafjordur
۲
۲
B68 Toftir
Finished
۱۷:۳۰
HB Torshavn
۲
۱
B36 Torshavn
Finished
۱۹:۳۰
  Venezuela Liga FUTVE
Academia Puerto Cabello
۱
۰
Portuguesa FC
Finished
۰۳:۳۰
Carabobo FC
۳
۰
Angostura FC
Finished
۰۱:۰۰
  Romania Liga I Relegation/Promotion Playoffs
FC Dinamo Bucuresti
۱
۰
FC Csikszereda Miercurea Ciuc
inprogress
۲۰:۳۰
  United States MLS Next Pro League
New York Red Bulls II
۱
۴
FC Cincinnati II
Finished
۰۰:۳۰
Colorado Rapids II
۳
۲
Vancouver Whitecaps II
Finished
۰۳:۳۰
Ventura County
۲
۰
Real Monarchs SLC
Finished
۰۳:۳۰
San Jose Earthquakes II
۱
۰
Los Angeles II
Finished
۰۳:۳۰
  Chile Segunda Division
Lautaro de Buin
۱
۰
Concon National
Finished
۰۱:۳۰
  Latvia Virsliga
Rigas Futbola Skola
۵
۰
BFC Daugava Daugavpils
Finished
۱۹:۳۰
SC Grobinas
۰
۲
Valmieras FK
Finished
۱۸:۰۰
  Ireland First Division
Wexford FC
-
-
Cobh Ramblers
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
  United States NWSL
NJ/NY Gotham FC (W)
۲
۱
Chicago Red Stars (W)
Finished
۰۰:۳۰
Seattle Reign FC (W)
۲
۳
Orlando Pride SC (W)
Finished
۰۱:۳۰
  Trinidad And Tobago TT Premier League 2
RSSR
۰
۱
Police FC II
Finished
۰۲:۰۰
  Nigeria Premier League Women
Bayelsa Queens FC (W)
۱
۰
Nasarawa Amazons (W)
Finished
۱۲:۳۰
Edo Queens (W)
۱
۲
Rivers Angels (W)
Finished
۱۴:۳۰
Heartland Queens (W)
۰
۲
Confluence Queens (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Campeonato Brasileiro A1 Women
Ferroviaria (W)
۲
۰
America Mineiro (W)
Finished
۰۱:۰۰
  United States USL League One
Spokane Velocity FC
۰
۳
Forward Madison FC
Finished
۰۱:۳۰
  Gambia GFA 1st Division
TMT FA
۱
۱
Greater Tomorrow FC
Finished
۲۰:۰۰
Bombada FC
۰
۱
Steve Biko FC
inprogress
۲۰:۰۰
WAA Banjul
۰
۱
Falcons FC
Finished
۲۰:۰۰
Gambia Armed Forces FC
۱
۲
Fortune
inprogress
۲۰:۰۰
  Armenia Premier League
FC Van Charencavan
۱
۱
FC Urartu Banants Yerevan
Finished
۱۶:۳۰
FC Ararat Yerevan
۱
۳
Alashkert
Finished
۱۸:۳۰
  Austria 2. Liga
Floridsdorfer AC
۰
۰
Grazer AK 1902
Finished
۱۷:۳۰
VfB Admira Wacker Modling
۰
۳
First Vienna Fernwärme FC 1894
Finished
۱۷:۳۰
FC Dornbirn
۲
۱
DSV Leoben
Finished
۱۷:۳۰
SV Kapfenberg
۱
۳
FC Liefering
Finished
۱۷:۳۰
SKN St. Polten
۲
۲
SC Bregenz
Finished
۱۷:۳۰
SK Sturm Graz II
۲
۰
SV Stripfing/Weiden
Finished
۱۷:۳۰
SV Lafnitz
۰
۴
SV Ried
Finished
۱۷:۳۰
SKU Amstetten
۱
۱
SV Horn
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Serie C
Ferroviario
۰
۴
ABC Futebol Clube
Finished
۰۱:۳۰
  El Salvador Segunda Division
CD Racing Junior de Armenia
۰
۱
CD Titan
Finished
۰۰:۳۰
  Saint Kitts And Nevis SKNFA Premier League
Bath United
۰
۱
Flow 4G Cayon Rockets
Finished
۰۰:۳۰
Newtown United FC
۱
۰
SLH St Pauls Utd
Finished
۰۲:۳۰
  Denmark 1st Division
Naestved BK
۱
۳
Hillerod
Finished
۱۴:۳۰
Koge
۳
۱
Elite 3000 Helsingor
Finished
۱۶:۳۰
  Bulgaria A PFG
PFC Slavia Sofia
۲
۱
PFC Botev Plovdiv 1912
inprogress
۲۰:۴۵
Arda Kardzhali
۰
۰
FC CSKA 1948
Finished
۱۸:۱۵
  Argentina Torneo Promocional Amateur
Deportivo Metalurgico
-
-
Nautico Hacoaj
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Barrancas FC
۲
۱
Provincial Lobos
Finished
۲۰:۰۰
  Guatemala Liga Nacional
CSD Municipal
۲
۰
Deportivo Mixco
Finished
۰۰:۰۰
  United States National Premier Soccer League
Alexandria Reds
۰
۱
Annapolis Blues FC
Finished
۰۱:۰۰
Gios Lions SC
۲
۱
Des Moines United FC
Finished
۰۳:۳۰
  Hungary NB I Women
Ferencvarosi TC (W)
۰
۱
Gyori ETO (W)
Finished
۱۷:۱۵
  Bosnia and Herzegovina Premier Liga
FK Velez Mostar
۳
۳
GOSK Gabela
Finished
۱۸:۳۰
Sloga Doboj
۲
۳
NK Siroki Brijeg
Finished
۱۸:۳۰
FK Sarajevo
۱
۱
NK Posusje
Finished
۱۸:۳۰
FK Borac Banjaluka
۴
۳
FK Igman Konjic
Finished
۱۸:۳۰
FK Zvijezda 09
۰
۵
FK Zeljeznicar Sarajevo
Finished
۱۸:۳۰
HSK Zrinjski Mostar
۴
۰
FK Tuzla City
Finished
۱۸:۳۰
  Myanmar MNL League Cup
Shan United FC
۱
۰
Rakhine United
Finished
۱۳:۰۰
Kachin United FC
۱
۱
Glory Goal FC
Finished
۱۳:۰۰
  Costa Rica Primera Division
Deportivo Saprissa
۴
۰
AD San Carlos
Finished
۰۲:۳۰
  Sweden Damallsvenskan
Hammarby IF DFF (W)
۰
۱
Rosengard (W)
inprogress
۲۰:۳۰
Vaxjo (W)
۰
۱
Kristianstads DFF (W)
inprogress
۲۰:۳۰
  Denmark 1st Division Women
ASA Aarhus (W)
۳
۲
Sundby (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Argentina Primera C Metropolitana
Club Lujan
-
-
Club Leandro Niceforo Alem
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Colombia Primera B
Orsomarso
-
-
Real Cartagena
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Iraq Iraqi Premier League
Al Naft
۳
۲
Al Qasim SC
Finished
۱۸:۴۵
Al-Hudood Sports Club
۲
۱
Newroz SC
Finished
۱۶:۳۰
  Lithuania I Lyga
Kauno Zalgiris II
۲
۰
FK Panevezys II
Finished
۱۹:۳۰
  Iceland Urvalsdeild
FH Hafnarfjordur
۱
۲
KR Reykjavik
inprogress
۲۰:۳۰
IF Vestri
۱
۴
Vikingur Reykjavik
Finished
۱۷:۳۰
KA Akureyri
۴
۲
Fylkir Reykjavik
Finished
۱۹:۴۵
  Bulgaria B PFG
PFC Montana 1921
۰
۲
Septemvri Sofia
Finished
۱۵:۳۰
FC Yantra Gabrovo
۱
۲
Marek Dupnica
Finished
۱۵:۳۰
Strumska Slava
۲
۰
Dobrudzha Dobrich
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Oberliga Mittelrhein
SSG Bergisch Gladbach
۲
۰
FC Hurth
Finished
۱۶:۳۰
Union Schafhausen
۲
۳
TuS BW Konigsdorf
Finished
۱۶:۴۵
Siegburger SV 04
۳
۱
SpVg Porz 1919
Finished
۱۶:۳۰
Borussia Freialdenhoven
۴
۱
Hennef 05
Finished
۱۶:۳۰
VfL Vichttal
۴
۰
Fortuna Koln II
Finished
۱۷:۰۰
SpVg Frechen 20
۹
۰
Germania Teveren
Finished
۱۶:۴۵
  Norway 3. Division avd. 3
Baerum SK Sandvika
۱
۳
Asker Fotball
inprogress
۲۰:۳۰
Flint
۱
۲
Frigg
Finished
۱۹:۳۰
  Chile Primera B
Santiago Morning
-
-
Deportes Recoleta
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Rangers de Talca
۱
۲
C.D. Universidad de Concepcion
Finished
۰۴:۰۰
  Hungary NB II
Gyori ETO FC
۲
۲
Budapest Vasas SC
inprogress
۲۱:۳۰
  Germany Oberliga Niedersachsen
STK Eilvese
۲
۴
Eintracht Celle
Finished
۱۳:۳۰
U.L.M. Wolfsburg
۱
۰
Arminia Hannover
Finished
۱۷:۳۰
TUS Bersenbruck
۱
۰
1 FC Germ Egestorf/Langreder
Finished
۱۷:۳۰
VfV Borussia 06 Hildesheim
۳
۰
SV Atlas Delmenhorst
Finished
۱۷:۳۰
Blau-Weiss Bornreihe
۱
۳
VFL Oldenburg
Finished
۱۷:۳۰
Rotenburger
۱
۱
SSV Vorsfelde
Finished
۱۷:۳۰
Kickers Emden
۴
۲
Ramlingen-Ehlershausen
Finished
۱۷:۳۰
  Uruguay Reserve League
Danubio Reserves
۰
۰
Atletico Fenix Montevideo Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
CA Progreso Reserves
۰
۰
Racing Club de Montevideo Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
Albion Reserves
۰
۰
Montevideo City Torque Reserve
inprogress
۲۱:۳۰
CA River Plate Montevideo Reserves
۰
۰
Nacional de Montevideo Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
  Argentina Primera Nacional
Almirante Brown de Lules
-
-
CA San Telmo
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Estudiantes Rio Cuarto
۱
۱
CA Defensores de Belgrano
Finished
۰۰:۳۰
  Norway Toppserien Women
Stabaek IF (W)
۳
۲
Asane Fotball (W)
Finished
۱۶:۳۰
Kolbotn (W)
۲
۶
SK Brann (W)
Finished
۱۶:۰۰
Rosenborg BK (W)
۲
۱
Lillestrom LSK Kvinner (W)
inprogress
۲۰:۳۵
Roa (W)
۱
۲
Lyn Fotball (W)
Finished
۱۶:۳۰
Arna-Bjørnar (W)
۱
۳
Valerenga (W)
Finished
۱۶:۳۰
  England Premier League 2
Reading U21
۱
۱
Sunderland U21
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Serie D
America RN (Rio Grande do Norte)
۲
۰
Potiguar de Mossoro
Finished
۰۰:۳۰
  Puerto Rico Puerto Rico National Football League
Bayamon FC
۱
۳
Puerto Rico Sol FC
Finished
۰۳:۳۰
Academia Quintana
۵
۰
FC Mayaguez
Finished
۰۲:۳۰
  Norway 3. Division avd. 4
Orkla
۱
۳
Surnadal
Finished
۱۹:۳۰
Melhus IL
۲
۲
Byasen Toppfotball
Finished
۱۶:۳۰
Tiller IL
۰
۲
Trygg/Lade
Finished
۱۷:۳۰
  Turkey 1. Lig
Corum Belediyespor
۱
۱
Bodrumspor
inprogress
۲۰:۳۰
  England Professional Development League
Sheffield Utd U21
۱
۰
Swansea City U21
inprogress
۲۱:۳۰
  Jamaica Premier League
Mount Pleasant FC
۱
۱
Cavaliers FC
Finished
۰۳:۰۰
  Mexico Liga TDP
Cimarrones de Sonora FC III
۳
۱
Toluca II
Finished
۰۴:۳۰
  Norway 2. Division Avd. 2
Alta IF
۵
۰
Junkeren
Finished
۱۵:۳۰
Skeid Oslo
۲
۱
Strommen IF
inprogress
۲۰:۳۰
Follo Fotball Ski
۰
۲
Eidsvold TF
Finished
۱۶:۳۰
Stjordals Blink
۲
۲
Grorud
Finished
۱۷:۳۰
Gjovik-Lyn
۱
۴
Ullensaker Kisa IL
Finished
۱۵:۳۰
  Norway 3. Division avd. 1
Aasane Fotball II
۱
۱
FK Haugesund II
Finished
۱۶:۳۰
Loddefjord
۱
۳
Askoy FK
Finished
۱۶:۳۰
  Russia FNL
Arsenal Tula
۱
۰
Akron Tolyatti
Finished
۱۸:۱۵
Neftekhimik Nizhnekamsk
۱
۲
FK Leningradets
Finished
۱۸:۳۰
PFC Kuban
۰
۱
FK Khimki
Finished
۱۸:۳۰
Torpedo Moskva
۱
۱
YFK Shinnik Yaroslav
Finished
۲۰:۰۰
Energiya Khabarovsk
۰
۱
Alania Vladikavkaz
Finished
۱۲:۳۰
FC Tyumen
۲
۰
Kamaz Nab Chelny
Finished
۱۷:۳۰
FK Sokol Saratov
۱
۰
FC Volgar Astrakhan
Finished
۱۸:۳۰
  Morocco Botola 2
Kawkab AC Marrakech
۱
۲
Club Omnisports De Meknes
Finished
۱۹:۳۰
Racing de Casablanca
۴
۰
Stade Marocain
Finished
۱۹:۳۰
AS Sale
۲
۱
Club Jeunesse Ben Guerir
Finished
۱۹:۳۰
WAF Fes
۳
۴
Dhj Difaa Hassani Jdidi
Finished
۱۹:۳۰
Raja Beni Mellal
۲
۰
Union Sportive Musulmane Oujda
Finished
۱۹:۳۰
  Norway 3. Division avd. 6
Honefoss BK
۲
۰
Elverum
Finished
۱۹:۳۰
Ulfstind
۷
۱
Bodo/Glimt 2
Finished
۱۵:۰۰
  Chile Primera Division
Colo Colo
۲
۰
Palestino Santiago
Finished
۰۱:۰۰
  Peru Liga 2
Academia Deport. Cantolao
۱
۰
UCV Moquegua
inprogress
۲۱:۳۰
  Jordan Jordan League
Al Hussein
۰
۱
Al-Faisaly Amman
Finished
۱۹:۳۰
Al Salt
۲
۱
Al Jalil
Finished
۱۹:۳۰
  Germany Oberliga Westfalen
SpVgg Vreden 1921
۱
۲
TUS Bovinghausen 04
Finished
۱۶:۳۰
SV Schermbeck
۱
۲
Sportfreunde Lotte
Finished
۱۷:۰۰
Finnentrop / Bamenohl
۲
۴
ASC Dortmund
Finished
۱۷:۰۰
FC Eintracht Rheine
۱
۵
Spvgg Erkenschwick
Finished
۱۶:۳۰
SV Westfalia Rhynern
۴
۲
TSG Sprockhovel
Finished
۱۶:۳۰
TuS Ennepetal
۰
۱
SC Preussen Munster II
Finished
۱۷:۰۰
TSV Victoria Clarholz
۲
۲
SF Siegen 1899
Finished
۱۶:۳۰
  Turkey 3. Lig
Sebat Genclik Spor
۰
۳
Mus 1984 Musspor
Finished
۱۶:۳۰
Erbaaspor
۲
۰
Kutahyaspor
Finished
۱۶:۳۰
Elazigspor
۲
۰
Efeler 09 FK
inprogress
۲۰:۳۰
Aliaga FA
۱
۱
Yeni 52 Orduspor
Finished
۱۶:۳۰
  Egypt Premier League
Al Masry Club
۰
۰
Enppi
Finished
۱۶:۳۰
Al Moqawloon Al Arab
۱
۱
Pharco
Finished
۱۹:۳۰
FC Masr (ZED)
۰
۰
Al Ittihad Al Sakandary
Finished
۱۹:۳۰
  Israel Ligat Ha'AL
Beitar Jerusalem
۱
۰
Maccabi Petach Tikva
inprogress
۲۰:۳۰
  Brazil Carioca Serie C
Uniao Central
۰
۰
Riostrense
inprogress
۲۱:۳۰
  Norway 1. Division Women
Fortuna Aalesund (W)
۱
۱
Avaldsnes (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Norway 2. Division Avd. 1
Brattvag
۰
۲
IL Hodd Ulsteinvik
Finished
۱۹:۳۰
Kvik Halden FK
۲
۳
Notodden FK
Finished
۱۷:۳۰
Flekkeroy IL
۰
۳
Sotra Sportsklubb
Finished
۱۷:۳۰
  Israel Liga Alef Playoffs
Sport Club Tira
۴
۲
Maccabi Kiryat Ata Bialik
Finished
۱۹:۳۰
Sport Club Dimona
۱
۱
Shimshon Tel Aviv
inprogress
۱۹:۳۰
  Mauritania Division 1
FC Nouadhibou
۱
۰
Kaedi FC
inprogress
۲۱:۰۰
  Guatemala Segunda Division
Deportivo Carcha
۴
۱
Agua Blanca
Finished
۰۰:۰۰
  Barbados Premier League
Wotton FC
۱
۳
JADA Group Weymouth Wales
Finished
۰۴:۰۰
  Paraguay Primera Division
General Caballero JLM
۱
۲
Sportivo Luqueno
Finished
۰۱:۰۰
  United States USL Women
Chattanooga Red Wolves (W)
۰
۰
Greenville Liberty (W)
Finished
۰۳:۰۰
RKC Third Coast (W)
۲
۴
Chicago City SC (W)
Finished
۰۳:۳۰
  Norway 3. Division avd. 5
Skedsmo
۱
۲
Gjelleraasen
Finished
۱۵:۳۰
Skjetten
۵
۱
Ready
Finished
۱۵:۳۰
Lokomotiv Oslo
۲
۰
Træff
Finished
۱۶:۳۰
Spjelkavik
۲
۲
Lorenskog IF
Finished
۱۷:۳۰
  Denmark Danmarksserien Relegation
Vejlby-Risskov
۵
۲
Dalum
Finished
۱۶:۴۵
Ringkoebing IF
۵
۲
Boldklubben 1913
Finished
۱۷:۳۰
  Norway 3. Division avd. 2
Vindbjart FK Vennesla
۱
۰
Sola
Finished
۱۷:۳۰
  Ghana 1. Division
Rospak FC
۱
۰
Sefwi All Stars FC
Finished
۱۸:۳۰
Still Believe FC
۰
۰
Home Stars FC
Finished
۱۸:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Gotaland
IFK Trelleborg FK
۰
۰
Hogaborgs BK
inprogress
۲۰:۳۰
  Austria Landesliga
Helfort 15
۳
۰
FV Austria XIII
Finished
۱۷:۳۰
Pertlstein/Fehring II
۲
۳
USV Gnas
Finished
۱۷:۳۰
  Lebanon Premier League
Al Ahed
۰
۳
Al Ansar Beirut
Finished
۱۶:۳۰
Al Bourj
۰
۱
AL-Nejmeh SC Beirut
Finished
۱۶:۳۰
Racing Beirut
۱
۱
Al Safa
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Landesliga
Hansa Luneburg
۳
۱
SV Lindwedel-Hope e.V.
Finished
۱۶:۳۰
  Paraguay Championship Women
Olimpia Asuncion (W)
۹
۱
2 de Mayo (W)
Finished
۰۰:۳۰
Sportivo Trinidense (W)
۳
۰
Tacuary Asuncion (W)
Finished
۰۲:۴۵
  Republic of Korea WK-League
Suwon (W)
۱
۰
Boeun Sangmu (W)
Finished
۱۳:۳۰
Incheon Hyundai Steel Red Angels (W)
۲
۲
Jeonbuk Hwacheon KSPO (W)
Finished
۱۳:۳۰
Gyeongju H&N Power (W)
۲
۰
Changnyeong FC (W)
Finished
۱۳:۳۰
Seoul City (W)
۲
۲
Sejong Sportstoto (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Denmark Danmarksserien Promotion
Aarhus Fremad II
۲
۲
Odder IGF
Finished
۱۳:۳۰
Odense SK
۶
۱
Kjellerup IF
Finished
۱۴:۳۰
  Iceland 4. Deild
Hamar Hveragerdi
۳
۳
UMF Tindastoll
Finished
۱۹:۳۰
Ymir
۱
۰
KA Asvellir
Finished
۱۸:۳۰
  Ireland Leinster Senior League
Ballymun United
۰
۰
Crumlin United FC
inprogress
۲۱:۱۵
  Kyrgyzstan Premier League
Ilbirs Bishkek FC
۲
۱
FK Kyrgyzaltyn
Finished
۱۵:۰۰
  Denmark U21 Ligaen
Brondby U21
۰
۳
Frederikssund IK U21
Finished
۱۲:۳۰
  Israel Liga Alef South
Sport Club Dimona
۰
۰
Shimshon Tel Aviv
Cancelled
۱۹:۳۰
  Germany Verbandsliga
1 FC Lok Stendal
۰
۰
FSV Grun-Weiss Ilsenburg
Cancelled
۱۵:۳۰
FC Bitterfeld-Wolfen
۰
۲
FSV Saxonia Tangermunde
Finished
۱۵:۳۰
  Argentina Primera Nacional Reserves
Los Andes Reserves
۰
۰
Sportivo Italiano Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
  Mongolia Premier League
Khovd
۳
۱
Bavarians FC
Finished
۱۴:۴۵
  Zanzibar Premier League
KVZ SC
۰
۲
JKU FC
Finished
۱۶:۴۵
Kipanga FC
۱
۱
Chipukizi FC
Finished
۱۶:۴۵
  Austria 2. Landesliga
Launsdorf
۲
۲
SV Eberstein
Finished
۱۸:۰۰
  Switzerland Super League Women
FC Wil 1900 (W)
۰
۷
FC Rot-Schwarz Thun (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Austria Regionalliga East
Kremser SC
۰
۳
Wiener Viktoria
Finished
۱۸:۳۰
  Niger Super League
AS Fan Niamey
۲
۰
Urana
Finished
۱۹:۰۰
  Paraguay Primera Division Reserve
General Caballero Reserve
۱
۱
Sportivo Luqueno Reserves
Finished
۱۵:۰۰
  Iceland 1. Deild
IBV Vestmannaeyjar
۱
۱
Thor Akureyri
Finished
۱۷:۳۰
UMF Grindavik
۲
۲
IF Grotta
Finished
۱۷:۳۰
  Netherlands KNVB Beker Cup Women
Ajax Amsterdam (W)
۳
۱
Fortuna Sittard (W)
Finished
۱۶:۰۰
  Germany Bundesliga U19
Hertha BSC Berlin U19
۳
۴
Borussia Dortmund U19
Finished
۱۲:۳۰
  Austria Amateur Cup
Reichenau
۴
۰
FC Volders
Finished
۱۸:۳۰
Pama
۰
۲
ASV Drassburg
Finished
۱۹:۰۰
  Poland 1. Division
Podbeskidzie Bielsko-Biala
۰
۱
Chrobry Glogow
Finished
۱۹:۳۰
  Bahrain Premier League
Al Riffa
۱
۲
Manama
Finished
۱۹:۳۰
  Brazil Serie A
Gremio Porto Alegrense RS
-
-
Bragantino Red Bull
Cancelled
۰۱:۰۰
Cuiaba MT
-
-
Internacional RS
Cancelled
۰۱:۰۰
  Aruba Aruban Division di Honor
SV La Fama
۲
۱
Sport Club United
Finished
۰۲:۳۰
  Kazakhstan Super League Women
Ordabasy (W)
۴
۰
Tomiris Turan (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Bangladesh League Women
Nasrin Sports Academy (W)
۳
۱
Bangladesh Army (W)
Finished
۱۴:۳۰
Siraj Srity Songsod (W)
۰
۱
ARB Sporting Club (W)
Finished
۱۷:۰۰
  Kenya Premier League
FC Talanta
۰
۲
Kenya Commercial Bank Nairobi
Finished
۱۵:۳۰
Ulinzi Stars
۱
۱
Muranga Seal
Finished
۱۵:۳۰
  Slovenia U19 League
Ns Mura U19
۱
۰
ND Ilirija U19
Finished
۱۹:۰۰
NK Krka U19
۶
۱
Tabor Sezana U19
Finished
۱۹:۰۰
ND Gorica U19
۱
۳
Maribor U19
Finished
۱۹:۰۰
NK Domzale U19
۳
۳
NK Nafta Lendava 1903 U19
Finished
۱۹:۰۰
Radomlje U19
۱
۵
Olimpija Ljubljana U19
Finished
۱۹:۰۰
  Russia FNL 2, Division B, Group 2
Luki-Energiya
۰
۱
FC Tver
Finished
۱۹:۰۰
  Mali Premiere Division
US Bougouba
۴
۳
Black Stars
Finished
۲۰:۰۰
USC Kita
۰
۰
US Bougouni
Finished
۲۰:۰۰
Djoliba AC
۳
۱
Olympique Bamako
Finished
۲۰:۰۰
ATS de Koro
۰
۰
AS Bakaridjan
Finished
۲۰:۰۰
  Sweden 2. Division Sodra Svealand
IF Sylvia
۱
۰
IFK Eskilstuna
inprogress
۲۱:۱۵
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید