0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  England Premier League
Arsenal
۳
۰
Chelsea
inprogress
۲۲:۳۰
  Italy Coppa Italia
SS Lazio
۲
۰
Juventus FC
inprogress
۲۲:۳۰
  Asia AFC Champions League
Al Hilal Riyadh
۲
۱
Al Ain
Finished
۲۱:۳۰
  England Championship
Leicester City
۱
۰
Southampton FC
inprogress
۲۲:۳۰
  Turkey Cup
Ankaragucu
۰
۰
Besiktas JK
Finished
۲۱:۰۰
  Colombia Primera A
Fortaleza FC
۰
۲
Atletico Bucaramanga
Finished
۰۰:۳۰
Deportivo Pasto
۲
۳
La Equidad
Finished
۰۴:۵۰
Boyaca Chico
۱
۲
Rionegro Aguilas Doradas
Finished
۰۲:۴۰
  Saudi Arabia U19 League
Al Ittifaq Dammam U19
۱
۰
Al Shabab Riyadh U19
Finished
۱۶:۰۰
  France Ligue 2
A.J. Auxerre
۳
۰
Stade Laval
inprogress
۲۲:۱۵
Valenciennes FC
۱
۰
AC Ajaccio
inprogress
۲۲:۱۵
Grenoble Foot 38
۰
۰
AS St. Etienne
inprogress
۲۲:۱۵
SC Bastia
۱
۰
US Concarneau
inprogress
۲۲:۱۵
Rodez Aveyron
۱
۰
Paris FC
inprogress
۲۲:۱۵
EA Guingamp
۱
۱
Angers SCO
inprogress
۲۲:۱۵
US Quevilly-Rouen Métropole
۲
۳
SC Amiens
inprogress
۲۲:۱۵
Stade Caen
۱
۱
Annecy FC
inprogress
۲۲:۱۵
FC Girondins de Bordeaux
۲
۰
Dunkerque
inprogress
۲۲:۱۵
ES Troyes AC
۰
۱
Pau FC
inprogress
۲۲:۱۵
  India Indian Super League
Odisha FC
۲
۱
Mohun Bagan Super Giant
Finished
۱۷:۳۰
  Jamaica Premier League
Waterhouse FC
۱
۱
Tivoli Gardens
Finished
۰۱:۳۰
Arnett Gardens FC
۱
۱
Portmore United
Finished
۰۴:۰۰
  Belgium First Division A - Conference Group
K. Sint-Truidense
۰
۲
KAA Gent
inprogress
۲۲:۰۰
Standard Liege
۰
۰
KV Mechelen
inprogress
۲۲:۰۰
KVC Westerlo
۱
۱
Oud-Heverlee Leuven
inprogress
۲۲:۰۰
  Mexico Liga MX Femenil
Necaxa (W)
۲
۳
Mazatlan FC (W)
Finished
۰۱:۳۰
Club America (W)
۳
۰
Unam Pumas (W)
Finished
۰۴:۳۰
Cruz Azul (W)
۲
۳
Toluca (W)
Finished
۰۱:۱۵
Monterrey (W)
۷
۰
Atletico San Luis (W)
Finished
۰۶:۳۵
  Australia NPL Queensland
Redlands United
۰
۱
Moreton City Excelsior FC
Finished
۱۴:۰۰
  Chile Primera B
Barnechea
۱
۰
Union San Felipe
Finished
۰۱:۳۰
C.D. Universidad de Concepcion
۲
۰
Curico Unido
Finished
۰۴:۰۰
La Serena
۲
۱
CD Santa Cruz
Finished
۰۴:۰۰
  Romania Liga I Relegation Group
SC FC Voluntari SA
۰
۰
FC U Craiova 1948
Finished
۱۷:۳۰
FC Botosani
۲
۱
FC Dinamo Bucuresti
Finished
۲۰:۰۰
  Armenia Premier League
BKMA Yerevan
۰
۰
FC Shirak
Finished
۱۶:۳۰
FC Urartu Banants Yerevan
۰
۱
FC Noah Artsakh
Finished
۱۸:۳۰
  Cyprus 1. Division
Ethnikos Achnas FC
۳
۳
Apollon Limmassol FC
Finished
۱۷:۳۰
AE Zakakiou
۲
۳
Doxa Katokopias
Finished
۱۹:۳۰
  Oman Professional League
Al Wahda Sur
۱
۲
Al Shabab
Finished
۱۷:۱۰
Ibri Club
۱
۰
Dhofar SCSC
Finished
۱۷:۲۰
  England League One
Cheltenham Town
۲
۰
Peterborough United
inprogress
۲۲:۱۵
Cambridge United
۱
۰
Wycombe Wanderers
inprogress
۲۲:۱۵
  Australia FFA Cup
Newcastle Olympic
۳
۱
New Lambton
Finished
۱۳:۰۰
Darwin Hearts
۲
۰
Hellenic Athletic Club
Finished
۱۳:۱۵
Cringila Lions
۷
۱
Rydalmere Lions
Finished
۱۳:۳۰
Caroline Springs George Cross
۴
۰
Banyule City
Finished
۱۳:۳۰
Blacktown Spartans
۳
۱
Dunbar Rovers FC
Finished
۱۳:۰۰
Sydney Olympic FC
۴
۱
Wollongong Olympic
Finished
۱۲:۳۰
Macarthur Rams
۳
۴
Inter Lions FC
Finished
۱۳:۳۰
Altona East Phoenix
۰
۱
Avondale FC
Finished
۱۳:۳۰
  Peru Liga 1 - Apertura
Comerciantes Unidos
۰
۰
Alianza Atletico
inprogress
۲۳:۳۰
  Bosnia and Herzegovina Premier Liga
FK Igman Konjic
۰
۰
GOSK Gabela
Finished
۱۷:۳۰
FK Velez Mostar
۱
۰
Sloga Doboj
Finished
۱۹:۳۰
FK Zeljeznicar Sarajevo
۱
۰
NK Siroki Brijeg
inprogress
۲۲:۰۰
  Australia Queensland Premier League
Ipswich FC
۲
۰
Southside Eagles
Finished
۱۳:۴۵
Eastern Suburbs
۴
۲
Mitchelton FC
Finished
۱۳:۰۰
  Poland 1. Division
Podbeskidzie Bielsko-Biala
۰
۲
GKS 71 Tychy
Finished
۱۹:۳۰
Zaglebie Sosnowiec SSA
۰
۱
Stal Rzeszow
Finished
۱۹:۳۰
Resovia Rzeszow
۰
۰
TS Wisla Krakow
inprogress
۲۲:۰۰
  Egypt Premier League
Pharco
۱
۲
Al Masry Club
Finished
۲۰:۳۰
Smouha
۴
۰
Baladiyet El Mahallah
Finished
۱۷:۳۰
Al Ahly Cairo
-
-
Ceramica Cleopatra FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  England Professional Development League
Bristol City U21
۳
۱
Hull City U21
Finished
۱۵:۳۰
Watford U21
۱
۰
Coventry City U21
Finished
۱۵:۳۰
Queens Park Rangers U21
۰
۲
Birmingham City U21
Finished
۲۱:۳۰
Ipswich U21
۲
۰
Wigan U21
Finished
۱۵:۳۰
Cardiff U21
۵
۱
Peterborough United U21
Finished
۱۵:۳۰
Swansea City U21
۱
۲
Burnley U21
Finished
۱۵:۳۰
Millwall U21
۳
۳
Barnsley U21
Finished
۱۶:۳۰
  India Mumbai Premier League
Maharashtra Oranje FC
۰
۱
GMSC
Finished
۱۴:۰۰
  Brazil Serie C
Ferroviaria SP
۱
۱
ABC Futebol Clube
Finished
۰۲:۳۰
AD Confianca SE
۱
۱
Londrina EC
Finished
۰۲:۳۰
Ferroviario
-
-
ABC Futebol Clube
Finished
۰۲:۳۰
  Algeria League Women
CR Belouizdad (W)
۲
۲
Afak Relizane (W)
Finished
۱۱:۳۰
  Bangladesh Federation Cup
Sheikh Jamal
۰
۳
Bangladesh Police Club
Finished
۱۲:۳۰
  Australia NSW Premier League 2
Mounties Wanderers
۳
۳
South Coast Flame FC
Finished
۱۳:۳۰
Parramatta FC
۳
۱
Sydney University SFC
Finished
۱۳:۳۰
  Austria Bundesliga
WSG Wattens Swarovski Tirol
۱
۰
FK Austria Wien
Finished
۲۰:۰۰
FC Blau-Weiss Linz
۲
۱
SC Rheindorf Altach
inprogress
۲۲:۰۰
SC Austria Lustenau
۱
۲
Wolfsberger Athletik Club
Finished
۲۰:۰۰
  Colombia Liga Femenina
Deportivo Pasto (W)
۲
۳
Internacional FC de Palmira (W)
Finished
۰۱:۳۰
Independiente Medellin (W)
۳
۴
Atletico Nacional Medellin (W)
Finished
۰۳:۳۰
  Iraq Iraqi Premier League
Al-Karkh
۱
۱
Al Qasim SC
Finished
۱۶:۱۵
Al-Najaf
۱
۱
Amanat Baghdad SC
Finished
۲۱:۰۰
AL Zawraa SC
-
-
Naft Al-Basra SC
Finished
۱۸:۳۰
  Bahrain Premier League
Al-Hala
۰
۱
Al Shabab Manana
Finished
۱۹:۳۰
East Riffa
۱
۱
Al Riffa
Finished
۱۹:۳۰
Sitra
۱
۱
Al Hidd
Finished
۱۹:۳۰
  Argentina Torneo Federal A
Sportivo Belgrano
۱
۰
Gimnasia y Esgrima de Concepcion del Uruguay
Finished
۰۲:۳۰
  England League Two
Colchester United
۱
۲
Doncaster Rovers
inprogress
۲۲:۱۵
Barrow FC
۱
۱
Bradford City
inprogress
۲۲:۱۵
  Syria Division 2
Al-Shorta
۰
۰
Al Hilal Syria
Finished
۱۵:۳۰
Khattab
۲
۱
Al-Sholla
Finished
۱۵:۳۰
  Uganda Premier League
Vipers
۱
۱
Maroons FC
Finished
۱۹:۳۰
  Asia AFC Asian Cup U23 Group D
Uzbekistan U23
۳
۰
Vietnam U23
Finished
۱۹:۰۰
Kuwait U23
۲
۱
Malaysia U23
Finished
۱۹:۰۰
  Paraguay Division Intermedia
Deportivo Santani
۰
۱
Club Sportivo Carapegua
Finished
۰۳:۰۰
Sportivo San Lorenzo
۳
۱
Pastoreo FC
Finished
۰۰:۴۵
  Iran 2nd Division
Foolad Khuzestan B
۳
۱
Kian Sam Babol
Finished
۱۷:۰۰
FC Yasa
۰
۰
Shohada Razakan
Finished
۱۶:۳۰
Bahman FC
۱
۱
Sepidrood Rasht
Finished
۱۶:۳۰
  Burundi Cup
Moso Sugar Company
۱
۲
Lumiere de Ngozi
Finished
۱۴:۳۰
  Australia Queensland Premier League Women
Virginia United SC (W)
۴
۴
Moreton City Excelsior (W)
Finished
۱۳:۰۰
  Cameroon Elite One
Les Astres
۴
۳
Fovu de Baham
Finished
۱۶:۳۰
AS Fortuna de Mfou
۱
۲
PWD Bamenda
Finished
۱۸:۳۰
Union de Loum
۲
۱
Union Sportive de Douala
Finished
۱۸:۳۰
  Latvia Virsliga
SC Grobinas
۰
۴
Rigas Futbola Skola
Finished
۱۳:۳۰
FK Liepaja
۰
۱
FK Jelgava
Finished
۱۸:۰۰
  Norway Toppserien Women
Valerenga (W)
۳
۲
Stabaek IF (W)
Finished
۱۹:۳۰
  England Isthmian Division One South Central
Hanworth Villa
۱
۱
Corinthian Casuals
inprogress
۲۲:۱۵
Westfields
۰
۱
Northwood FC
inprogress
۲۲:۱۵
Badshot Lea
۱
۰
Uxbridge FC
inprogress
۲۲:۱۵
  Germany Oberliga Niedersachsen
Arminia Hannover
۱
۱
Schwarz-Weis Rehden
Finished
۲۰:۱۵
  Sweden Superettan
Degerfors IF
۲
۱
Helsingborgs IF
Finished
۲۰:۳۰
  England National League South
Braintree Town FC
۰
۰
Bath City
inprogress
۲۲:۱۵
  Iceland Cup
Fjolnir Reykjavik
۱
۱
UMF Selfoss
inprogress
۲۲:۴۵
  Switzerland Challenge League
AC Bellinzona
۱
۱
FC Schaffhausen
Finished
۲۱:۰۰
FC Baden
۰
۱
FC Aarau
Finished
۲۱:۴۵
Neuchatel Xamax FC
۲
۲
FC Wil 1900
Finished
۲۱:۰۰
  England Southern League Premier Division South
Mousehole FC
۳
۱
Exmouth Town
inprogress
۲۲:۱۵
Tavistock
۲
۱
Wimborne Town FC
inprogress
۲۲:۱۵
  Switzerland 2. Liga Interregional
FC Ueberstorf
۳
۲
FC Ajoie-Monterri
inprogress
۲۲:۰۰
  England Isthmian League Premier
Whitehawk
۱
۰
Enfield Town
inprogress
۲۲:۱۵
Cheshunt FC
۱
۰
Horsham FC
inprogress
۲۲:۱۵
Potters Bar Town FC
۱
۲
Hastings United FC
inprogress
۲۲:۱۵
Concord Rangers FC
۰
۴
Bognor Regis Town FC
inprogress
۲۲:۱۵
  Algeria Algeria Cup
MC Alger
۰
۰
CS Constantine
inprogress
۲۳:۳۰
  Iceland U19 League
Valur/KH U19
۱
۳
Stjarnan/KFG/Alftanes U19
Finished
۲۱:۳۰
Breidablik/Augn/Smari U19
۲
۰
Afturelding/Hviti Riddarinn U19
inprogress
۲۳:۰۰
IA/Kari/Skallag U19
۰
۰
Haukar/KA U19
inprogress
۲۳:۳۰
Lettir U19
۰
۲
Fram/Úlfarnir U19
inprogress
۲۲:۴۵
  Burkina Faso Premier League
Etoile Filante Ouagadougou
۱
۰
AS du Faso-Yennenga
Finished
۱۹:۳۰
  Lithuania A Lyga
Siauliai FA
۰
۱
FK Suduva Marijampole
Finished
۱۹:۳۰
  Argentina Copa de la Liga Reserves
Racing Club de Avellaneda Reserves
۰
۰
Banfield Reserves
Finished
۲۱:۳۰
Barracas Central Reserves
۰
۱
Atletico Tucuman Reserves
Finished
۲۱:۳۰
Godoy Cruz Reserves
۱
۰
Boca Juniors Reserves
Finished
۲۱:۳۰
Velez Sarsfield Reserves
۴
۰
Defensores de Belgrano Reserves
Finished
۲۱:۳۰
  Mexico U23 League
Club Tijuana U23
۴
۲
Puebla U23
Finished
۰۲:۱۵
  Northern Ireland Premier Intermediate League
Coagh United
۲
۱
Queens University Belfast
Finished
۲۱:۱۵
Lisburn Distillery
۰
۳
Limavady United
Finished
۲۱:۱۵
Tobermore United
۳
۲
Moyola Park
Finished
۲۱:۱۵
  Brazil Campeonato Brasileiro A1 Women
Corinthians Paulista (W)
۰
۰
Ferroviaria (W)
Finished
۰۱:۳۰
  Northern Ireland Championship 1
Knockbreda Parish
۲
۱
Harland and Wolff Welders
Finished
۲۱:۱۵
  Wales Cymru North
Denbigh Town
۲
۱
Bangor 1876
inprogress
۲۲:۰۰
  Argentina Primera C Metropolitana
Berazategui
۲
۰
CA Claypole
inprogress
۲۲:۰۰
JJ Urquiza
۳
۱
Club Leandro Niceforo Alem
inprogress
۲۲:۰۰
  Tanzania Premier League
Jkt Tanzania
۰
۰
Young Africans
Cancelled
۱۶:۳۰
  Estonia Cup Women
JK Tabasalu (W)
۳
۰
JK Tammeka Tartu (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Rwanda Peace Cup
Gasogi Utd
۰
۱
Police FC
Finished
۱۶:۳۰
Bugesera FC
۱
۰
Rayon Sports FC
Finished
۱۶:۳۰
  Saudi Arabia Division 1
Al Adalah
۲
۰
Al Jandal
Finished
۱۹:۲۰
Al-Orubah
۱
۰
Al Kholood
Finished
۲۰:۰۰
Al Faisaly Harmah
۲
۱
Al-Arabi Al-Saudi
Finished
۲۱:۱۵
  Australia Queensland Premier League U23
Ipswich FC U23
۲
۲
Southside Eagles U23
Finished
۱۱:۴۵
Capalaba U23
۰
۰
Logan Lightning U23
Cancelled
۱۲:۰۰
  Germany Oberliga Bremen
BTS Neustadt
۳
۰
TuRa Bremen
Finished
۲۰:۳۰
  Scotland Reserve Cup
Livingston FC Reserves
۱
۲
Dunfermline Athletic Reserves
Finished
۲۱:۳۰
  England Northern League Division One East
Hebburn Town
۰
۱
Ossett United
inprogress
۲۲:۱۵
Carlton Town
۱
۲
Dunston Uts
inprogress
۲۲:۱۵
  United States MLS Next Pro League
Chicago Fire FC II
۲
۱
Carolina Core
Finished
۰۲:۳۰
  England Northern Premier League
Bamber Bridge
۲
۱
Macclesfield FC
inprogress
۲۲:۱۵
Guiseley
۰
۴
Worksop Town FC
inprogress
۲۲:۱۵
  Costa Rica Primera Division
AD Guanacasteca
۱
۲
CS Herediano
Finished
۰۵:۳۰
  Australia NPL Queensland U23
Redlands United U23
۰
۱۲
Moreton City Excelsior U23
Finished
۱۲:۰۰
  India Shillong Premier League
Shillong Lajong FC
۰
۵
Mawlai SC
Finished
۱۳:۱۵
  Egypt Second Division A
Abu Qir Semad FC
۳
۱
Misr Lel Makasa
Finished
۱۷:۰۰
Gomhoryet Shebin
۱
۱
Dekernes
Finished
۱۷:۰۰
Al Nasr Taaden
۲
۲
Nogoom FC
Finished
۱۷:۰۰
Makadi FC
۲
۳
Telecom Egypt
Finished
۱۷:۰۰
Asyut Cement Petroleum
۲
۰
Aswan FC
Finished
۱۷:۰۰
  England Central Reserve League
Blackpool Reserves
۳
۰
Barrow AFC Reserves
Finished
۱۳:۳۰
  England National League North
Alfreton Town FC
۰
۰
Boston United FC
inprogress
۲۲:۱۵
  Finland Suomen Cup
NuPS II
۲
۱
PPS/Old Stars
Finished
۲۰:۳۰
SavU (MP II)
۲
۱
KeuPa
Finished
۲۰:۰۰
  Ecuador Serie B
Manta FC
۰
۰
Gualaceo SC
inprogress
۲۳:۳۰
  Gambia Division 2
Jarra West FC
۰
۱
RS Tallinding FC
Finished
۲۰:۰۰
Gunjur United
۴
۱
Latrikunda Utd
Finished
۲۰:۰۰
Immigration FC
۰
۰
Gambian Dutch Lions
Cancelled
۲۰:۰۰
  Finland Kolmonen
VPS Akatemia
۲
۰
FF Jaro II
Finished
۲۰:۰۰
  Colombia Regional League
Politecnico J.I.C.
۴
۱
Tiendas Margos
Finished
۲۰:۳۰
  Argentina Primera B Metropolitana
Deportivo Laferrere
۲
۰
San Martin De Burzaco
inprogress
۲۲:۰۰
  Algeria Ligue 2
JS Bordj Menaiel
۰
۰
USM Annaba
Finished
۱۷:۳۰
  Mauritania Division 2
Star Arafat
۳
۴
FC Oasis
Finished
۲۰:۰۰
  Argentina Primera Nacional Reserves
Flandria Reserves
۱
۳
Deportivo Merlo Reserves
inprogress
۲۲:۰۰
Deportivo Armenio Reserves
-
-
Argentino Quilmes Reserves
Finished
۱۸:۳۰
  Iceland League Cup Women
HK Kopavogur (W)
۱
۱
Grotta (W)
inprogress
۲۲:۰۰
  England Northern League Division One West
Kidsgrove Athletic
۰
۱
Widnes
inprogress
۲۲:۱۵
  Germany Verbandsliga
FSV Offenbach
۱
۲
TuS Russingen
Finished
۲۱:۰۰
  South Africa Premier League
Mamelodi Sundowns FC
۲
۱
Sekhukhune United
Finished
۲۱:۰۰
  Austria Amateur Cup
Helfort 15
۸
۰
Sportunion Mauer
Finished
۲۱:۰۰
ASKO Koettmannsdorf
۰
۰
SV Dellach/Gail
Cancelled
۱۹:۰۰
  Sierra Leone Premier League
Ports Authority FC
۰
۰
Diamond Stars
Finished
۱۹:۴۵
  Germany Oberliga Bayern Nord
ASV Neumarkt
۱
۱
SC Eltersdorf
Finished
۱۹:۴۵
  England Southern League Premier Division Central
North Leigh FC
۰
۱
Hadley
inprogress
۲۲:۱۵
  Asia AFC Cup
Al Nahda
۲
۲
Al Ahed
Finished
۱۹:۳۰
  Hungary Hungary Cup
Paksi FC
۲
۱
Kisvarda FC
Finished
۲۱:۳۰
  Brazil Serie B
Vila Nova GO
۲
۰
Guarani FC De Campinas
Finished
۰۳:۳۰
  Argentina Primera Nacional
Quilmes Atletico Club
۲
۲
CA Patronato
Finished
۰۳:۴۰
  India Delhi Senior Division
United Bharat FC
۳
۱
National United SC
Finished
۱۰:۳۰
Indian Air Force
۱
۲
Uttarakhand
Finished
۱۳:۳۰
  Norway NM Cup
Skeid Oslo
۱
۲
Raufoss Fotball
Finished
۱۹:۳۰
  Aruba Aruban Division di Honor
SV Unistars
۶
۱
SV Atlantico Deportivo
Finished
۰۲:۳۰
  Armenia 1. Division
FC Alashkert II
۱
۲
Gandzasar Kapan
Finished
۱۵:۳۰
  Egypt Premier League Women
Al Mokawloon (W)
۱
۲
Bank Ahli (W)
Finished
۱۷:۰۰
Future FC (W)
۹
۰
Al-Majd (W)
Finished
۱۷:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید