0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Europe European Championship U19
France U19
۰
۱
Israel U19
inprogress
۲۲:۳۰
Slovakia U19
۱
۰
Austria U19
Finished
۱۹:۳۰
England U19
۲
۱
Italy U19
Finished
۱۹:۳۰
  China Super League
Shandong Luneng
۲
۰
Henan Jianye
Finished
۱۵:۰۰
Guangzhou City
۰
۳
Dalian Aerbing Yifang FC
Finished
۱۶:۰۰
  Malaysia Super League
Selangor FC
۱
۱
Sabah
Finished
۱۷:۳۰
Johor Darul Takzim FC
۴
۰
Petaling Jaya City FC
Finished
۱۷:۳۰
  World Friendly Club Matches
BV Borussia 09 Dortmund II
۱
۱
SC Preussen Munster
Finished
۲۰:۳۰
BSC Young Boys Bern
۲
۱
Neuchatel Xamax FC
Finished
۱۸:۳۰
SV Darmstadt 98
۱
۱
SV Elversberg
Finished
۱۶:۳۰
LKS Lodz
۱
۱
Stal Mielec
Finished
۱۲:۳۰
FC Viktoria Plzen
۳
۱
SK Slovan Bratislava
Finished
۱۹:۰۰
Marchfeld Donauauen
۰
۱
Floridsdorfer AC
Finished
۲۰:۳۰
VfB Admira Wacker Modling
۰
۳
Wiener SK
Finished
۲۱:۰۰
FC Vaduz
۱
۱
FC Winterthur
Finished
۲۱:۳۰
Bohemians 1905
۵
۳
FK MAS Taborsko
Finished
۱۳:۳۰
Arka Gdynia
۰
۲
Wisla Plock
Finished
۱۸:۳۰
SK Rapid Wien II
۲
۵
SV Stripfing/Weiden
Finished
۲۱:۳۰
Partizan Belgrade
۳
۰
FC Spartak Trnava
Finished
۲۰:۳۰
Forfar Athletic
۰
۱
Dunfermline
inprogress
۲۳:۰۰
Melksham Town
۰
۰
Forest Green Rovers
inprogress
۲۳:۱۵
Mladost Lucani
۲
۱
FK Vozdovac
inprogress
۲۲:۰۰
FC Slovacko
۱
۰
FC Vion Zlate Moravce
Finished
۱۹:۳۰
FK Javor Ivanjica
۲
۰
FK Decic Tuzi
inprogress
۲۲:۳۰
KF Laci
۲
۰
KF Llapi Podujeve
Finished
۲۰:۳۰
Longridge Town FC
۰
۰
Bolton Wanderers
inprogress
۲۳:۱۵
Ferencvarosi TC
۴
۱
Karlsruher SC
Finished
۱۹:۳۰
KKS Lech Poznan
۲
۱
Jagiellonia Bialystok SSA
Finished
۱۹:۳۰
AFC Ajax
۳
۰
SV Meppen
Finished
۲۰:۳۰
FC Kaiserslautern
۳
۴
FC Lugano
Finished
۲۰:۰۰
Beroe Stara Zagora
۱
۰
FC Yantra Gabrovo
Finished
۱۹:۳۰
FCM Traiskirchen
۰
۳
FK Austria Wien
Finished
۲۰:۳۰
FK Rubin Kazan
۳
۱
PFK Kryliya Sovetov Samara
Finished
۱۶:۳۰
FK Radnicki Nis
۶
۰
FK Maritsa 1921 Plovdiv
Finished
۱۹:۰۰
NK Bravo
۲
۱
FK Cukaricki Stankom
Finished
۲۰:۳۰
KS Gornik Zabrze
۲
۲
Tatran Liptovsky Mikulas
Finished
۱۸:۳۰
Radunia Stezyca
۲
۳
Wisla Plock
Finished
۱۳:۰۰
Torpedo Moskva
۱
۱
FC Volgar Astrakhan
Finished
۱۹:۰۰
FC Augsburg
۵
۰
TSV Schwaben Augsburg
inprogress
۲۱:۳۰
TSV Eintracht Braunschweig
۱
۰
SC Freiburg II
Finished
۱۸:۰۰
Piast Gliwice
۲
۰
Resovia Rzeszow
Finished
۱۸:۳۰
Mladost Novi Sad
۱
۰
FK Sutjeska Niksic
Finished
۲۱:۰۰
Alloa Athletic
۰
۰
Stirling Albion
inprogress
۲۳:۰۰
Keith
۰
۱
Elgin City
inprogress
۲۳:۰۰
Falkirk FC
۰
۰
Stranraer
inprogress
۲۳:۰۰
  World Friendly International Matches Women
New Zealand (W)
۰
۰
Wales (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Sweden (W)
۳
۱
Brazil (W)
Finished
۲۱:۰۰
Faroe Islands (W)
۱
۰
Andorra (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Romania (W)
۳
۱
Jordan (W)
Finished
۲۱:۳۰
Belgium (W)
۳
۱
Luxembourg (W)
inprogress
۲۲:۳۰
Turkey (W)
۲
۲
Azerbaijan (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Sweden Superettan
Halmstads BK
۱
۱
Trelleborgs FF
inprogress
۲۱:۳۰
Jonkopings Sodra
۲
۲
Orgryte IS
inprogress
۲۱:۳۰
Norrby IF
۲
۰
Ostersunds FK
inprogress
۲۱:۳۰
  Peru Primera Division
Universidad San Martin
۱
۱
Deportivo Municipal
Finished
۰۱:۰۰
  Argentina Liga Profesional
Atletico Tucuman
۱
۱
Godoy Cruz
Finished
۰۳:۳۰
  Brazil Serie B
Sampaio Correa-MA
۲
۰
CS Alagoano
Finished
۰۳:۳۰
Operario PR
۲
۱
Chapecoense SC
Finished
۰۳:۳۰
  Uruguay Primera Division
Montevideo Wanderers
۱
۰
Montevideo City Torque
Finished
۰۲:۴۵
  Egypt Premier League
Ghazl Al Mehalla
۰
۰
El Ismaily Sporting Club
inprogress
۲۱:۳۰
Al Moqawloon Al Arab
۱
۱
National Bank
inprogress
۲۱:۳۰
Future FC
۰
۱
El Geish
Finished
۰۰:۰۰
  Paraguay Primera Division
Tacuary
۲
۲
Sol de America
Finished
۰۳:۴۵
Sportivo Ameliano
۲
۲
Guairena FC
Finished
۰۱:۳۰
  Europe World Cup Women Qualification - UEFA Group B
Ukraine (W)
۱
۰
Hungary (W)
inprogress
۲۲:۳۰
  Argentina Torneo Federal A, Group A
Sportivo Belgrano
۵
۱
Defensores de Pronunciamiento
Finished
۰۴:۰۰
Racing de Cordoba
۴
۰
CA Union de Sunchales
Finished
۰۴:۰۰
  Ethiopia Premier League
Defence Force FC
۱
۲
Hawassa Kenema
Finished
۱۱:۳۰
Adama City FC
۱
۱
Dire Dawa
Finished
۱۷:۳۰
  Bangladesh Premier League
Chittagong Abahani
۲
۳
Abahani Limited
Finished
۱۴:۳۰
Uttar Baridhara Club
۱
۱
Rahmatgonj MFS
Finished
۱۴:۳۰
Saif Sporting Club
۱
۲
Swadhinata KS
Finished
۱۴:۳۰
  Brazil Serie C
Figueirense FC
۰
۰
Remo PA
Finished
۰۳:۳۰
  Argentina Primera B Nacional
Ferro Carril Oeste
۰
۰
CA Chaco For Ever
Finished
۰۱:۳۰
CA Defensores de Belgrano
۲
۰
Chacarita Juniors
Finished
۰۴:۴۵
Nueva Chicago
۰
۲
Club Atletico Guemes
Finished
۰۲:۳۰
  Sweden Svenska Cupen
Lindome GIF
۰
۱
GAIS
inprogress
۲۲:۰۰
IFK Lidingo
۲
۲
FC Stockholm Internazionale
inprogress
۲۱:۳۰
  Finland Suomen Cup
FC Lahti
۲
۱
Japs
Finished
۲۰:۰۰
  Europe World Cup Women Qualification - UEFA Group I
Estonia (W)
۴
۲
Kazakhstan (W)
Finished
۲۰:۳۰
  Uzbekistan Super League
FK Kokand 1912
۱
۱
Dinamo Samarqand
Finished
۱۹:۳۰
  World Sud Ladies Cup U20
USA U20 (W)
۲
۲
Netherlands U20 (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Brazil Serie D Group 4
Alagoinhas Atletico Clube
۱
۴
Santa Cruz FC
Finished
۰۴:۰۰
  Paraguay Division Intermedia
Independiente FBC
۲
۲
Fernando de la Mora
Finished
۰۱:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko B
FC Honka Akatemia
۲
۱
Musan Salama
Finished
۲۰:۰۰
KaaPo
۰
۲
Tampere United
Finished
۲۰:۳۰
  Malawi Super League
Civo United
۰
۰
Mighty Wanderers
Finished
۱۷:۰۰
  Norway 3. Division avd. 1
Grorud IL 2
۳
۲
Skeid 2
inprogress
۲۱:۳۰
  Estonia Meistriliiga
FC Kuressaare
۱
۱
FC Levadia Tallinn
Finished
۱۹:۳۰
JK Tallinna Kalev
۰
۳
JK Nomme Kalju
inprogress
۲۱:۳۰
  Iceland U19 League
Breidablik/Augnablik/Smari U19
۰
۱
HK/Ymir Kopavogur U19
inprogress
۲۲:۳۰
Stjarnan/KFG/Alftanes U19
۰
۲
IA/Kari/Skallag U19
inprogress
۲۲:۳۰
Fjolnir U19
۱
۰
KR/KV U19
inprogress
۲۲:۳۰
  Australia Queensland Premier League 3
St. George Willawong FC
۲
۰
Bayside United
Interrupted
۱۵:۰۰
Tallebudgera Valley FC
۰
۵
Kingscliff District FC
Finished
۱۴:۳۵
Western Spirit
۲
۳
Acacia Ridge
Finished
۱۵:۰۰
Musgrave
۰
۴
Runaway Bay Green
Finished
۱۴:۳۵
  Indonesia President's Cup
Pusamania Borneo FC
۳
۰
RANS Nusantara
Finished
۱۳:۳۰
Madura FC
۲
۱
Persija Jakarta
Finished
۱۸:۰۰
  Mali Premiere Division
Lafia Club de Bamako
۰
۲
AS Real Bamako
inprogress
۲۲:۳۰
Djoliba AC
۱
۱
Black Star
Finished
۲۰:۳۰
  Australia Queensland Premier League U23
Brisbane Roar U23
۲
۰
Gold Coast United U23
Finished
۱۴:۰۰
SWQ Thunder U23
۰
۸
Brisbane Strikers U23
Finished
۱۴:۱۵
Western Pride FC U23
۷
۰
Southside Eagles U23
Finished
۱۴:۰۰
  Peru Reserve League
CD Coopsol Reserves
۲
۳
Universidad San Martin Reserves
Finished
۲۰:۳۰
  Iceland Iceland Cup
IA Akranes
۲
۳
Breidablik Kopavogur
Finished
۰۰:۱۵
  Australia Queensland Cup Women
Lions FC (W)
۴
۰
Brisbane Olympic (W)
Finished
۱۴:۰۰
  Brazil Gaucho 2
EC Veranópolis Recreativo Cultural
۱
۱
Avenida
Finished
۰۲:۳۰
  United States MLS Next Pro League
Philadelphia Union II
۰
۵
New York City FC II
Finished
۰۳:۳۰
  Argentina Reserve League
Almirante Brown Reserves
۱
۰
CA Brown de Adrogue Reserves
Finished
۱۸:۳۰
Real Pilar Reserves
۱
۰
Victoriano Arenas Reserves
inprogress
۲۲:۰۰
Excursionistas Reserves
۳
۱
San Martin Burzaco Reserves
Finished
۲۰:۳۰
UAI Urquiza Reserves
۳
۱
Defensores Unidos Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
Deportivo Armenio Reserves
۰
۰
Deportivo Merlo Reserves
inprogress
۲۲:۳۰
General Lamadrid Reserves
۲
۰
Lujan Reserves
Finished
۱۹:۳۰
Argentino Merlo Reserves
۱
۳
Ferrocarril Midland Reserves
Finished
۱۹:۳۰
CA Atlas Reserves
۲
۲
Leandro N. Alem Reserves
Finished
۱۹:۳۰
El Porvenir Reserves
۰
۰
CA Claypole Reserves
inprogress
۲۳:۰۰
Deportivo Laferrere Reserves
۲
۱
Puerto Nuevo Reserves
Finished
۱۸:۳۰
  India Shillong Premier League
Shillong Lajong FC
۱
۱
Nangkiew Irat
Finished
۱۵:۰۰
  Finland U20 League
Atlantis U20
۶
۰
HJK Helsinki U20
Finished
۲۰:۳۰
  Faroe Islands 1. Deild
B71 Sandur
۰
۰
Klaksvíkar Ítróttarfelag II
inprogress
۲۳:۰۰
NSI Runavik II
۰
۰
Undrið FF
inprogress
۲۳:۱۵
  Australia Queensland Premier League
Redlands United
۳
۰
Sunshine Coast Fire
Finished
۱۴:۳۰
  Europe World Cup Women Qualification - UEFA Group G
Moldova (W)
۱
۱
Lithuania (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Norway 3. Division avd. 6
Mjoendalen 2
۰
۰
Tromsoe 2
Finished
۱۶:۳۰
  Chile Copa Chile
Universidad de Chile
۲
۲
General Velasquez
Finished
۰۰:۳۰
  Australia Victoria Dockerty Cup
Green Gully Cavaliers SC
۲
۳
Heidelberg United
Finished
۱۴:۰۰
  Iceland 4. Deild
KFB
۰
۵
Kria
Finished
۰۰:۳۰
  Europe World Cup Women Qualification - UEFA Group C
Netherlands (W)
۰
۰
Belarus (W)
inprogress
۲۳:۱۵
  Rwanda Rwanda Cup
AS Kigali
۱
۰
AP Rwandaise FC
Finished
۲۱:۰۰
  Brazil Gaucho U20
SC Internacional RS U20
۱
۰
Caxias RS U20
inprogress
۲۲:۳۰
  Australia FFA Cup
NWS Spirit
۲
۰
Wollongong United FC
Finished
۱۴:۰۰
  Lithuania II Lyga
Dainava II
۰
۲
Sveikata
Finished
۲۱:۰۰
  Mongolia 2nd League
Bavarians FC
۶
۲
Shonkhoruud
Finished
۰۹:۳۰
Selenge FC
۳
۲
Khukh Arslanguud
Finished
۱۴:۰۰
  Mongolia First League
Hunters FC
۴
۳
DMU
Finished
۱۲:۳۰
Ilch
۱
۶
Khans Khuns Erchim B
Finished
۱۵:۳۰
  Australia Queensland Premier League 3 Metro U23
St George Willawong U23
۳
۰
Bayside United U23
Finished
۱۳:۰۰
  Australia South Australia State League 2
Modbury Vista
۶
۰
Mount Barker United
Finished
۱۴:۳۰
  Australia Northern NSW Reserves League
Lake Macquarie Reserves
۰
۵
Weston Workers Reserves
Finished
۱۴:۳۰
Maitland FC Reserves
۲
۳
Lambton Jaffas Reserves
Finished
۱۴:۳۰
  Bhutan Premier League
Ugyen Academy FC
۱۲
۰
Thimphu Raven FC
Finished
۱۴:۳۰
Paro Rinpung
۶
۰
Namlha FC
Finished
۱۷:۳۰
  Poland IV Liga
Termalica BB Nieciecza II
۰
۳
Wieczysta Krakow
Finished
۱۹:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید